تعمیر گوشی موبایل تعمیرات تخصصی موبایل

تعمیر گوشی موبایل و کار نکردن تاچ موبایل سامسونگ می تواند علل بسیاری داشته باشد. اگر پس از اصابت ضربه ی شدیدی به بدنه ی گوشی تاچ دستگاه از عملکرد اصلی خود دور شده است، بازیابی و ترمیم به احتمال قوی با تعمیر و یا تعویض ساختار اصلی تاچ ممکن می گردد.

در غیر این صورت تداخلات نرم افزاری گوشی باید مورد توجه قرار گیرد. نصب یک نرم افزار جدید نامناسب و یا بالا بودن حجم برنامه های مورد استفاده باعث از کار افتادگی تاچ گوشی سامسونگ می شود. البته در این میان باید تاثیر برخی از بدافزارها کاملا تخصصی برطرف شود.

زیرا ممکن است تنها با شناسایی و حذف بدافزار موجود در گوشی مشکل تاچ از بین نرود. به هر حال مشکل هر چه که باشد در نمایندگی سامسونگ قابل حل است. خاطرنشان می نماییم که فرآیند تعویض تاچ در نمایندگی مجاز سامسونگ با استفاده از نمونه ی اورجینال مشابه شکل می گیرد.

تعمیر گوشی موبایل تعمیرات تخصصی موبایل

تعمیرات گوشی موبایل

تعمیر برد، تخصصی ترین تعمیرات تلفن همراه به شمار می رود. برد حساس ترین بخش موبایل بوده و با تمامی بخش ها و عملکردهای دستگاه در ارتباط است. این برد در برگیرنده قطعات مهمی مانند پردازنده، حافظه فلش، آی سی تغذیه و حافظه رام است. هر گونه خرابی در برد موبایل می تواند عملکرد کلی دستگاه را متوقف کرده و یا امکان فعالیت بخش هایی از دستگاه را محدود کند.

مرکز تخصصی تعمیرات گوشی های آب خورده و تعمیرات موبایل های ضربه خورده | تعمیرات گوشی های هوشمند | سامسونگ | ال جی | موتورولا | htc | هواوی

مرکز تعمیرات تخصصی گوشی های خاموش - آب خورده و ضربه خورده

عیب یابی موبایل

Neque lacus nunc, vitae fames mattis proin dictum blandit quam.

تعمیر تخصصی موبایل با تجهیزات پیشرفته

Tempus enim sed urna blandit mauris semper ligula.

تحویل دستگاه به مشتری با ارائه گارانتی

Habitant nunc, volutpat urna quam purus purus nisi.

تعمیر و عیب یابی گوشی آبخورده

تخصص در عیب یابی و تعمیر گوشی موبایل

تعمیر میکروفون موبایل سامسونگ A50

میکروفون موبایل کمک می کند تا کاربر صدای خود را به مخاطب انتقال دهد. میکروفون بر خلاف اسپیکر، انرژی صوتی را به جریان الکتریکی تبدیل می‌کند. این جریان الکتریکی مجدداً در اسپیکر تلفن همراه مخاطب، به انرژی صوتی تبدیل می شود. بنابراین اگر میکروفون گوشی خراب شود، مخاطبان شما هیچگونه صدایی دریافت نمی کنند. البته گاهی صدای دریافتی با نویز و خش خش همراه خواهد بود.

0 سامسونگ
تعمیرات گوشی تلفن
0 شیائومی
تعمیر گوشی
0 نوکیا
رفع خرابی گوشیهای
سبد خرید